Pandora_email_website_topbanner_frontpage_desktop_2000x1125px_PL

Zarezerwuj produkty mailowo

i odbierz je bezpiecznie w wybranym salonie.

Wybierz produkty
Pandora_email_website_topbanner_frontpage_mobile_640x1136px_PL (002)

Zarezerwuj produkty mailowo

 i odbierz je bezpiecznie w wybranym salonie.

wybierz produkty

Napisz e-mail
i zarezerwuj wymarzoną biżuterię!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów,
wprowadzamy nowe udogodnienie, które skróci czas Twoich zakupów
dla jeszcze większego bezpieczeństwa.

Akcja jest ważna od 12 maja do odwołania w salonach własnych Pandory z wyłączeniem salonu Designer Outlet w Piasecznie.

Złóż zamówienie na adres mailowy wybranego salonu, wpisując kod produktu (DV) i rozmiar. Lista adresów mailowych salonów dostępna jest poniżej. 

W ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia zostaniesz poinformowany drogą mailową o skompletowanym zamówieniu i możliwości jego odbioru. Czas rezerwacji zamówionych produktów to 48 godzin od momentu otrzymania maila z salonu. W przypadku niepojawienia się w sklepie po odbiór produktów oraz braku kontaktu, zarezerwowane produkty zostaną ponownie wystawione do sprzedaży. 


LISTA SALONÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W AKCJI


C.H Galeria Mokotow w WarszawiePL.mokotow@pandorastores.net
C.H Blue City w WarszawiePL.blue-city@pandorastores.net
C.H Promenada w WarszawiePL.promenada@pandorastores.net
C.H. Arkadia w WarszawiePL.arkadia@pandorastores.net
C.H Złote Tarasy w WarszawiePL.zlote-tarasy@pandorastores.net
C.H. Wola Park w Warszawiepl.wolapark@pandorastores.net
C.H. Sadyba Best Mall w Warszawiepl.sadyba@pandorastores.net
C.H. Atrium Targówek w WarszawiePL.targowek@pandorastores.net
C.H. Północna w Warszawiepl.polnocna@pandorastores.net
C.H. Janki k. Warszawypl.janki@pandorastores.net
C.H. Posnania w PoznaniuPL.POZ.Posnania@pandorastores.net
C.H Manufaktura w ŁodziPL.manufaktura@pandorastores.net
C.H. Port Łódź w ŁodziPL.port-lodz@pandorastores.net
C.H. Galeria Łódzka w Łodzipl.lodzka@pandorastores.net
C.H Klif w GyniPL.klif-gdynia@pandorastores.net
C.H. Riviera w GdyniPL.riviera@pandorastores.net
C.H Galeria Bałtycka w GdańskuPL.baltycka@pandorastores.net
P.H. Matarnia w GdańskuPL.matarnia@pandorastores.net
C.H. Galeria Jurajska w Częstochowiepl.jurajska@pandorastores.net
C.H. Millenium w Rzeszowiepl.millenium-hall@pandorastores.net
C.H. Galeria Rzeszów w Rzeszowiepl.galeria-rzeszow@pandorastores.net
Zakopane Krupówki pl.zakopane@pandorastores.net
C.H. Galeria Krakowska w Krakowiepl.galeria-krakowska@pandorastores.net
Rynek w Krakowiepl.krakow-rynek@pandorastores.net
C.H. Bonarka w Krakowiepl.bonarka@pandorastores.net
C.H. Agora w Bytomiupl.agora@pandorastores.net
C.H. Sfera w Bielsku Białejpl.sfera@pandorastores.net
C.H. Silesia w Katowicachpl.silesia@pandorastores.net
C.H. Galeria Katowicka w Katowicachpl.galeria-katowicka@pandorastores.net
C.H. Korona w Kielcachpl.korona@pandorastores.net
C.H. Galeria Słoneczna w Radomiupl.sloneczna@pandorastores.net
C.H. Plaza w Lubliniepl.lublin-plaza@pandorastores.net
C.H Wroclavia we Wrocławiupl.wroclavia@pandorastores.net
C.H. Serenada w Krakowiepl.serenada@pandorastores.net
C.H. Forum w Gdańskupl.forumgdansk@pandorastores.net
C.H. Libero w Katowicachpl.libero@pandorastores.net
C.H. Alfa w Białymstokupandora.bialystok@gmail.com
C.H. Zielone Arkady w Bydgoszczypandora.zielonearkady@gmail.com 
C.H. Focus w Bydgoszczypandora.focus@pare.com.pl
C.H. Toruń Plaza w Toruniupandora.torun@gmail.com
C.H. Galeria Mazoviapandora.plock@gmail.com
C.H. Alfa Centrum Grudziądzpare.grudziadz@gmail.com
C.H. Ferio w Koniniekonin@pare.com.pl
C.H. Galeria Lesznoleszno@pare.com.pl
C.H. Galeria Amber kalisz@pare.com